Honza - Baskytara

V jakém jsi znamení?   Rak

Na co hraješ?   Fender Jazz Bass (USA), Galien&Kueger700RB II/2100 (480 +50 W)

Co posloucháš za muziku?   Všechno,co má kvalitní znění a je hrané lidmi. Nenechám si ujít ani květnové zahájení Pražského jara. Nesnáším nasamplovanou divnohudbu a předělané staročeské lidovky dnešními rádobyumělci, kteří na autorských právech jiných autorů vydělávají balíky.

Oblíbené kapely?   Rád se vracím do mládí – Quenn, ABBA, Deep Purple, Kaťáci, Olympic, dále Def Leppard, Cranberries, R.E.M., na uklidnění Phil Collins, no a z made in CZ – Lucie, Kabát, Support Lesbiens

Hudební vzor?   Obdivuji spoustu fajšmechrů,ale pro svou variabilnost a stabilitu zůstane tím nej … Vladimír Guma Kulhánek.

Co ti nejvíce chutná?   Ačkoliv jsem "odkojen" staročeskou kuchyní, rád si dám čínu. Pokud ovšem zpěvačka Pavla přiveze na kšeft kynuté tvarohové buchty a je k tomu dobré točené pivečko, předu blahem.

Jaké máš záliby?   Od tří let jsem stál na bruslích, od páté třídy dělal závodně atletiku, s fotbalovým týmem dorostu jsme hráli krajský přebor,.. Tak co asi?

Máš nějaké přání?   To se také s věkem vyvíjí a mění. Jedno velké přání se mi už splnilo – hraju se svým děťátkem v kapele. To další si ale nechám raděj pro sebe, abych ho nezaplašil.
(C) hyalit.net 05.03.2014